mYx konzultanti

Proč být autorizovaným mYx konzultantem?

Jste společnost, která se zabývá online marketingem? Máte zavedenou klientelu, které často analyzujete efektivitu webových stránek? Záleží Vám na tom, abyste šli s dobou? Potřebujete moderní a jednoduchý systém, se kterým lze efektivně reportovat?

Co Vám jako autorizovanému mYx konzultantovi nabízíme?

 • Individuální přístup a společně vytvořené smluvní podmínky
 • Odkaz na našem rychle se vyvíjejícím webu, který generuje přirozené zpětné odkazy
 • Logo autorizovaného mYx konzultanta na Váš web a k dalšímu marketingovému využití
 • Marketingovou podporu v podobě případových studií
 • Možnost snadného přidání analyzované domény bez nutnosti objednávat přes web a správu všech domén přes administrační rozhraní připravujeme)
 • Možnost podílet se na vývoji systému a jeho expanzi na světový trh
 • Spolupráci s přátelským, silně motivovaným a zavedeným týmem
 • Technickou podporu

Naši autorizovaní konzultanti

(Seřazeno abecedně)

ACOMWARE je jediná agentura v ČR, která se zaměřuje výhradně na komplexní marketingovou podporu e-shopů. Svým klientům poskytuje podnikatelské poradenství v oblasti e-commerce. Dále se specializuje na návrh a zvyšování obchodní výkonnosti e-shopů, internetový marketing a online strategie. Mezi dlouhodobé klienty patří Astratex.cz, CK Neckermann, Nakladatelství C.H. Beck nebo Oxalis.

Pražské studio Adaptic se specializuje na webdesign, tvorbu webových aplikací, internetový marketing a online reklamu. Klientům poskytujeme kompletní internetová řešení na míru, obvykle na principu dlouhodobých vztahů. K našim spokojeným klientům proto patří CK Livingstone, dovozce vozidel Chrysler, Jeep a Dodge, České dráhy, Diners Club, agentura CzechTourism a řada dalších.

Effectix poskytuje kompletní služby internetového marketingu na českém a slovenském trhu. Specializujeme se na SEO (optimalizaci webů pro vyhledávače), tvorbu a použitelnost webových stránek, webovou analytiku, PPC reklamu, display reklamu, RTB i marketing na sociálních sítích. Klienty umíme vyškolit i zpracovat pro ně strategie s přesahem do dalších oblastí marketingu, reklamy či public relations. Mezi našimi klienty najdete MANPOWER, Narks-Infoservis, BIVŠ, Sconto nábytek, Halla, PSN, Ketodiet, RE/Max a řadu dalších firem.

FG Forrest, a.s. je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Poskytuje kompletní internetová a intranetová řešení od analýzy, návrhu designu až po produkci a servis svěřených projektů v kombinaci s efektivním online marketingem a kreativním přístupem. Souběžně vyvíjí vlastní Systém pro správu obsahu webů Edee CMS. Podpis FG Forrest lze nalézt například na projektech pro Skupinu ČEZ, Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, Lagardère Active ČR, McDonald´s nebo PPF.

H1.cz je přední poradenskou firmou a se zvyšováním obchodní účinnosti e-commerce projektů má dlouhodobě vynikající výsledky. Společnost nabízí kompletní servis v oblasti analýzy konverzích schopností webu a návrhu nových, lepších řešení. Mezi spokojené klienty H1.cz se řadí Vodafone, Generali, Seznam, e-shop roku 2009 Megapixel a mnoho dalších.

IT Logica s.r.o. je internetová agentura se zaměřením na webový marketing, analytiku a vývoj webových aplikací na míru. Služby společnosti spadají především do oblasti tvorby a správy internetových prezentací, vývoje webových aplikací, internetového marketingu, multimédií a konzultací. Nabízíme úspěšná řešení, která fungují a přináší našim klientům dlouhodobou prosperitu. Mezi spokojené klienty řadíme Parfums.cz, Barum Continental, VZP ČR, VITAR a mnohé další významné společnosti.

MEDIACENTRUM GROUP a.s. je mladá dynamická mediální společnost stavějící na týmu zkušených reklamních odborníků. Specializuje se komplexní správu internetového marketingu firem od analýzy jejich potřeb, cílů, plánů a konkurence, přes návrh optimálního řešení pro plnění daných cílů, design a technické řešení, až po následnou správu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), správu PPC a dalších reklamních kampaní a mediální zastupování.

Michal Kubíček je autorem bestselleru Velký průvodce SEO – Jak dosáhnout nejlepších pozic ve vyhledávačích. Na Internetu pohybuje aktivně od roku 1999. Je majitelem ostravské firmy PRONETmedia, s.r.o., kde radí firmám, jak na internetový marketing, SEO - optimalizaci stránek pro vyhledávače a webovou reklamu, školí webmastery, provozovatele eshopů i marketingové pracovníky, jak uspět v boji o zákazníky na internetu.

Pro Holding CZ s.r.o. se specializuje na tvorbu webových stránek, E-shopů, internetových portálů, SEO správu, Facebookové aplikace a kompletní internetový marketing. Preferuje individuální přístup, tak aby skloubil veškeré atributy jako je přitažlivý grafický design, uživatelskou přívětivost, efektivně fungující systém a zároveň vyšel maximálně vstříc požadavkům klienta a jeho cílům. Vznikají tak úspěšná a dlouhodobá partnerství, na která se spoléhají klienti jako Playboy Czech, Nike Golf, Spontex, Elit, Touratech, Soliditet a mnoho dalších.

QCM je spolehlivý dodavatel webových portálů a zakázkových aplikací pro státní správu a komerční sektor. Vyvíjí a dodává redakční systém Marwel, systém pro elektronizaci veřejných zakázek E-ZAK. Poskytuje služby spojené s provozem a rozvojem aplikací. Provozujeme aukční portál EAUKCE.cz. Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, SÚKL, Geodis, OEZ, Cyrrus a řada dalších spokojených klientů.

Internetová agentura RobertNemec.com pomáhá od roku 2001 zvyšovat ziskovost svých klientů na internetu. Její činnost zahrnuje komplexní servis od vymyšlení strategie, projektový návrh webu, informační architekturu a projektovou dokumentaci, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), správu PPC a bannerových kampaní, webovou analytiku, online public relations a copywriting. Mezi naše klienty se zařadili např. T-mobile, DATART, Masarykova univerzita, Mountfield, Vysoké učení technické v Brně, Pfizer, iDNES.cz, České radiokomunikace, AAA AUTO, stejně jako desítky menších společností.

Profil mYx konzultantů je sestavený na základě jimi dodaných informací, SiteOne neručí za správnost a aktuálnost uváděných údajů.

Proč se obrátit na mYx konzultanta?

 • Nemusíte objednávat a zajišťovat kód vlastními zdroji
 • Získáte profesionální a komplexní analýzu ze získaných dat přímo z rukou renomovaných konzultantů z oboru
 • Získáte konkrétní návrhy na vylepšení problémových částí Vaší webové prezentace

Myx je nástroj, který Vám umožní vidět svůj web očima Vašich zákazníků. Při vývoji jsme kladli zvláštní důraz na to, aby práce s ním byla intuitivní a srozumitelná. I nezkušený uživatel s pomocí mYxu bez problému identifikuje slabé stránky webu. mYx konzultant Vám pomůže právě v této fázi a spolupráce s ním Vám může ušetřit spoustu času i peněz. Snadno totiž aplikuje dlouholeté zkušenosti, které získal na podobných projektech a poradí Vám, jak se k výsledkům z heatmapy postavit.

Nejste spokojeni se svým konzultantem? Napište nám.

Chci se stát autorizovaným mYx konzultantem:

Odeslat poptávku

Kdo například mYxuje?

Parfums.cz eStránky.cz ŠKODA Auto Český rozhlas Super Hosting Moravský peněžní ústav Blue Style Cars.cz IT Logica Slevomat Last minute Invia.cz Last minute NetTravel.cz Státní ústav pro kontrolu léčiv Dovolená a last minute zájezdy