Partneři & distributoři

Chcete se stát partnerem mYxu?

Jste společnost, která má zavedenou klientelu a rádi jí přinášíte zajímavé služby navíc? Rádi se s Vámi dohodneme na vzájemné podpoře obchodu, například formou nabídky v rozesílkách nebo slevové akce. Těšíme se na Váš e-mail.

Napište nám

Partneři

Collabim je online SEO nástroj. Můžete s ním měřit pozice ve vyhledávačích a vyhledávat kvalitní tematické weby pro propagaci svých projektů. Vyzkoušejte nástroj, který používá např. Marek Prokop, H1.cz nebo Telefonica O2.

Dobrý web pomáhá svým klientům vytvářet obchodně úspěšné weby. Poskytuje individuálně zaměřené služby v oblastech zlepšování kvality webu, internetového marektingu, SEO, sociálních sítí či webové analytiky. V těchto oblastech také pravidelně pořádá odborná školení a workshopy a vzdělává veřejnost v rámci vlastních konferencí a projektů či formou odborných přednášek a vystoupení.

Společnost NetDirect s.r.o. je největším českým dodavatelem řešení pro obchodování na internetu. NetDirect s.r.o. se specializuje na e-business a e-commerce řešení a vyvíjí systémy pro internetové obchodování. Svá řešení staví na produktech: FastCentrik, ShopCentrik, FastCentrik OPEN, MediaCentrik a MediaCentrik MICRO. V roce 2011 se NetDirect s.r.o. stal součástí nizozemské společnosti MIH Allegro BV.

Služba 999.cz je určena všem majitelům e-shopů, kteří chtějí své podnikání posunout dál. Za roční poplatek poskytuje databázi znalostí, která obsahuje množství studií, článků a manuálů, slevy od partnerů, které několikanásobně převyšují hodnotu členství. Nově služba 999.cz nabízí heureka analýzu. Heureka analýza je srovnání e-shopu s konkurencí ve vybrané kategorii na heureka.cz. Díky této analýze e-shopy zjistí v čem jsou lepší, než jejich konkurence, kde má mezery a co můžou ještě zlepšit.

Kdo například mYxuje?

Parfums.cz eStránky.cz ŠKODA Auto Český rozhlas Super Hosting Moravský peněžní ústav Blue Style Cars.cz IT Logica Slevomat Last minute Invia.cz Last minute NetTravel.cz Státní ústav pro kontrolu léčiv Dovolená a last minute zájezdy