Vyzkoušejte mYx zdarma!

Jak si zkušební verzi zajistíte?

 • Vyplníte formulář na této stránce
 • Po vyplnění formuláře a následném rychlém projití průvodcem vygenerováním kódu pošleme na Vámi uvedený e-mail mYx kód a návod, kam kód vložit a jak zobrazit heatmapy na Vašem webu.
 • Po uplynutí časové lhůty pro zkušební verzi nebo stanoveného počtu kliků obdržíte automatický e-mail, v němž Vás budeme informovat o dalších možnostech.

Zkušební verzi lze pro každou doménu, login a email objednat pouze jednou.

Objednat zkušební verzi

Základní informace

Jelikož je mYx kód pro každý web unikátní, budete po objednání zkušební verze přesměrováni na průvodce generováním Vašeho kódu.

Podporujeme také HTTPS weby. Systém detekuje kam vložíte kód a podle toho směruje kliky. Takže, i v případě, že máte část webu na HTTP a část na HTTPS, kód zůstává stejný.


Subdomény se aktivují pouze u placených balíčků. V případě, že je subdoména součástí webu a má stejný layout, mYx bere hlavní doménu a subdoménu jako jeden web. V opačném případě se jedná o různé weby a je nutné objednat myX pro každý zvlášť.

Než začnete mYxovat, ověřte si prosím, že

 • Vaše stránky neběží na dvou doménách (s www a bez www) - pak byste měli k dispozici jen heatmapy s kliky pro doménu, kterou zadáte ve formuláři. Běží-li Vaše stránky na dvou doménách, doporučujeme Vám přesměrování jedné domény na druhou podle toho, kterou doménu indexují vyhledávače.
 • Vaše stránky nejsou řešeny fluidním způsobem, tj. nemají proměnnou šířku v závislosti na velikosti monitoru (resp. viewportu). V takovém případě se každému uživateli zobrazují stránky v jiné velikosti, takže se na stejné prvky kliká z různých pozic a souhrnný pohled na heatmapu nemá vypovídající hodnotu.
 • Vaše stránky nejsou vytvořené ve Flashi. Takové stránky mají jednotnou URL a není tak možné rozlišit kliky z jednotlivých podstránek webu.
 • Na většině důležitých stránek, které byste rádi sledovali, neměníte často obsah (např. zpravodajské servery). Pokud stránka neustále mění vzhled, doporučujeme sledovat jen takové období, po které byla stránka neměnná. V opačném případě mohou být data zkreslená. Sledované období si nastavíte v mYxéru (toolbar).
 • Pokud máte na důležitých stránkách webu záložkový systém vytvořený pomocí JavaScriptu, je třeba při interpretaci heatmap brát v úvahu fakt, že mYx nepozná, která záložka byla aktivní, a kliky z jednotlivých záložek zobrazí dohromady.

Na jak dlouho mám zkušební verzi k dispozici?

 • Zkušební verzi budete mít na Vašem webu k dispozici po dobu 2 týdnů. Tato doba se počítá od prvního kliku (tzn. až po vložení kódu na Váš web a první návštěvě uživatele).
 • Zkušební verze je omezená na 30.000 kliků. Při dosažení tohoto počtu kliků bude zkušební verze ukončena i v případě, že ještě neuplynuly celé 2 týdny zkušební doby.
 • V momentě, kdy je ukončena zkušební verze, stává se Váš přístup do mYxu neaktivním. Doporučujeme tedy sledovat výsledky průběžně.

Technické požadavky

 • Žádné - kliky se ukládají na náš server. Stačí vložit kód na stránky a můžete mYxovat!


Kdo například mYxuje?

Parfums.cz eStránky.cz ŠKODA Auto Český rozhlas Super Hosting Moravský peněžní ústav Blue Style Cars.cz IT Logica Slevomat Last minute Invia.cz Last minute NetTravel.cz Státní ústav pro kontrolu léčiv Dovolená a last minute zájezdy